Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 250,00 zł.

    Znajdź mnie na Instagramie i Facebooku!

Warsztaty z haftu 0
14.jpg

Warsztaty z haftu

W sobotę 26 czerwca poprowadziłam warsztaty z haftu płaskiego. Spotkanie zorganizowane było przez firmę Positive Project i przeprowadzone zostało dla pracowników dużej firmy branży kosmetycznej. Spotkanie było o tyle ciekawe, że odbyło się online, a zapisało się na nie prawie 90 osób! 90 osób, które prawdopodobnie pierwszy raz w życiu zdecydowały się złapać za igłę i wyhaftować coś fajnego.

Przedmiotem naszych warsztatów były wakacyjne plecaki. Na spotkaniu ozdabialiśmy je haftem z motywem gór i liści. Namawiałam uczestników, aby dali się ponieść swojej kreatywności i dodali do projektu coś od siebie. Dzięki temu mieli szansę na stworzenie wyjątkowego plecaka.

Spotkanie online niesie za sobą pewne niedogodności, zwłaszcza gdy chcemy przekazać wiedzę z takiej dziedziny rękodzieła. Haft to misterna, precyzyjna technika, wymaga skupienia na detalach. Udało mi się jednak zorganizować w taki sposób, aby precyzyjnie i wygodnie przekazać wiedzę uczestnikom. Na dowód sukcesu dostałam już od uczestników pierwsze zdjęcia ukończonych plecaków J Oczywiście, z przyjemnością spotkałabym się z uczestnikami na żywo i poprowadziła warsztaty przy szklance lemoniady! Ale przy wciąż aktualnych obostrzeniach i dużych odległościach wśród uczestników, warsztaty online są świetną alternatywą. W końcu wszyscy przyzwyczailiśmy się ostatnio do bardziej wirtualnej rzeczywistości.

Jeśli jesteś zainteresowany/a organizacją warsztatów z haftu dla swoich pracowników lub innej grupy, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy. Chętnie poprowadzę takie spotkanie i zarażę kolejne osoby miłością do haftu!

Warsztaty z haftu, haftowany plecak
Warsztaty z haftu, haftowany plecak
Warsztaty z haftu, haftowany plecak
Warsztaty z haftu, haftowany plecak

Warsztaty z haftu, haftowany plecak
Warsztaty z haftu, haftowany plecak

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl