Haft na zamówienie

Haft to przepiękny i nieoczywisty pomysł na prezent

 Haft na zamówienie - metryczka z datą Haft na zamówienie - ślubny tamborek 1

Możesz podarować swoim bliskim haftowany tamborek jako pamiątkę wielu ważnych momentów w życiu, a ja z przyjemnością go dla Ciebie wykonam. Wykonuję hafty m.in. z okazji ślubu (prezenty ślubne, tamborek na obrączki, podziękowania dla rodziców), metryczki z dziecięcym imieniem, pamiątki rocznic i innych ważnych wydarzeń, ale również hafty, które będą nowoczesną dekoracją domu. Najbliższe są mi motywy roślinne i takie proponuję w moich pracach. Wszystkie projekty wykonuję samodzielnie, podążając za własnym stylem, ale starając się dostosować wzór do wydarzenia i preferencji obdarowywanych.

Jak wygląda proces zamawiania?


1. Skontaktuj się ze mną mailowo (kontakt@nowehafty.pl) i podaj szczegóły zamówienia, które chcesz złożyć. Ważne będą takie informacje jak data wydarzenia, okazja, czy na tamborku ma być tekst. Pomocne będzie też przesłanie zdjęć z inspiracjami jeśli takie są. Jeśli nie, inspiracjami zajmę się ja.
2. Po poznaniu szczegółów wykonuję projekt tamborka i wysyłam do akceptacji wraz z ceną oraz terminem realizacji.
3. Po zaakceptowaniu projektu i szczegółów realizacji proszę o opłacenie zamówienia i po wpłynięciu zapłaty rozpoczynam realizację zamówienia.
4. Po ukończeniu pracy wysyłam zdjęcia do akceptacji i po zaakceptowaniu finalnego efektu pakuję tamborek i wysyłam paczkę.

Terminy realizacji:

Haftowanie to bardzo czasochłonne zajęcie. Z uwagi na duże zainteresowanie moimi pracami termin realizacji może wynieść nawet ok. miesiąca. Ostateczny termin realizacji ustalany jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Zachęcam do wcześniejszego kontaktu, aby mieć pewność, że uda mi się przygotować haftowaną pracę na czas.

Koszt i wysyłka:

Ostateczna cena haftu zależy od kilku czynników (m.in. rozmiar, ilość napisów, niestandardowe ściegi, czas realizacji itp.). Cena jest zawsze ustalana indywidualnie dla każdego zlecenia i potwierdzana na etapie przygotowania projektu.

Bazowy cennik prac znajduje się poniżej (może ulec zmianie z uwagi na czynniki opisane powyżej):

Tamborki personalizowane  19cm                   od 450zł
Tamborki personalizowane  16cm                   od 350zł
Tamborki personalizowane  13cm                   od 250zł

W cenę wliczone jest opakowanie tamborka na prezent. 
Możesz wybrać sposób wysyłki: kurier InPost lub Paczkomaty InPost (koszt wysyłki wliczony w cenę zamówienia).

Galerię moich dotychczasowych haftów znajdziesz tutaj:
GALERIA PRAC INSTAGRAM 

  Haft na zamówienie - ślubny tamborek Haft na zamówienie - metryczka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl