Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 250,00 zł.

    Znajdź mnie na Instagramie i Facebooku!

O mnie

Cześć,

Z tej strony Kasia.

NoweHafty - miejsce dla miłośników haftu płaskiego
NoweHafty - miejsce dla miłośników haftu płaskiego

Haftem płaskim zajmuję się od ponad dwóch lat. Muszę przyznać, że trafiłam na haft przypadkiem i nie spodziewałam się, że zaprzyjaźnimy się na stałe. Mieszkając w dużym mieście, pracując w dużej korporacji, zaczęłam poszukiwać zajęcia, które miało pomóc mi wyciszyć się po całym dniu na wysokich obrotach. Przypadkiem zobaczyłam w Internecie zdjęcia haftowanych tamborków i poczułam, że ja też muszę to robić!

Początkowo haftowałam hobbystycznie, ale szybko zaczęły pojawiać się pierwsze zamówienia. Moje tamborki zdobią Wasze ściany, towarzyszą ważnym uroczystościom jak śluby czy rocznice, czy zdobią drzwi dziecięcych pokoi. Okazało się, że to świetny pomysł na unikalny, personalizowany prezent, a okazje, z powodu których je wręczacie nie mają końca.

Jakiś czas temu zakiełkował mi w głowie pomysł i potrzeba przekazywania mojej wiedzy dalej. Miałam okazję poprowadzić warsztaty z haftu płaskiego, które upewniły mnie w przekonaniu, że chcę dzielić się moją pasją i rozpowszechniać tę piękną technikę. Przygotowałam cały wachlarz atrybutów, które mają na celu pomóc Wam w pierwszych krokach z haftem. Na mojej stronie, a także w moich mediach społecznościowych, znajdziesz całą gamę produktów i akcji, które sprzyjają miłemu haftowaniu – m.in. zestawy startowe, wzory do haftu, akcesoria pasmanteryjne, czy wyzwania w mediach społecznościowych.

Równolegle, cały czas tworzę dla Was tamborki personalizowane, które wierzę, że umilają ważne wydarzenia Wasze i Waszych bliskich.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. W naszym domu mieszka pies Karmel. To cały mój świat, który motywuje mnie do działania. W wolnych chwilach lubię czytać, jeździć na rowerze, piec i przede wszystkim jeść pizzę! I oczywiście – kocham haftować!

Cieszę się, że jesteś tu ze mną. Mam nadzieję, że znajdziesz tu potrzebne akcesoria, ale także piękno i motywację do wspólnego haftowania.

Uściski,

Kasia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl