O mnie

 Hej,

z tej strony Kasia.

Haftowanie odkryłam kilka lat temu i muszę przyznać, że nieźle namieszało w moim życiu! Początkowo szukałam zajęcia, które pozwoli mi się wyciszyć i odstresować po wymagającej pracy w korporacji. Po długich poszukiwaniach trafiłam na zdjęcie haftowanego tamborka i oszalałam na punkcie haftów. Poczułam, że ja też chcę to robić. Jak postanowiłam, tak zrobiłam i po kilku latach jestem w miejscu, gdzie haft wypełnia całe moje zawodowe życie.

Wraz z haftem zaczęłam odkrywać media społecznościowe, gdzie szybko zaczęłam spotykać pierwsze klientki, ale i koleżanki, które zwracały się do mnie z prośbą o wsparcie w nauce. Potrzeba dzielenia się wiedzą była tak silna, że zaczęłam organizować pierwsze warsztaty haftowania, a w 2020r. otworzyłam sklep dla hafciarek. Od tego czasu wspieram w nauce, tworzę autorskie wzory i zestawy do nauki haftu, spotykam się z Wami na warsztatach i zaopatruję w najlepsze akcesoria do haftowania. 

Cała ta hafciarska rewolucja dała mi dużo wolności i spokoju. Żyję wolniej, luźniej, mam więcej czasu dla siebie i bliskich. Mam w sobie dużo wdzięczności, dlatego dzisiaj zachęcam inne kobiety do poszukiwania własnej przestrzeni, w której mogą odkryć swoją kreatywność, odciąć się od codzienności i dać czas samej sobie.

Rękodzieło to piękna pasja, która pomaga budować równowagę w życiu, a ja z przyjemnością zarażam nią innych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl